خارج کردن اجنه از منزل با خاک منزل

سلام به همه عزیزان و دوستاران سایت ابو داوود

ممکن است در زندگی بعضی از دوستان علائمی مبنی بر وجود اجنه در منزل باشه که خیلی باعث دردسر و آشفتگی و مشکلات در منزل میشه و وجود چنین موجوداتی یکیش باعث و بانیش خودمان هستیم که ندانسته از کتابی یا جایی طلسمی را مینویسیم و در منزل قرار میدهیم به تصور اینکه برای روزی و فراوانی مال و کارهای دیگر باشد.در صورتی که احتمال این را دارد که  سربازان همان طلسم  حاضر شوند و در همان منزل سرگردان بمانند و به خاطر همین شما را آزار و اذیت کنند.

و یا کسی برای شما سحری کرده و در منزلتان قرار داده و این جن باعث آزار شما شود و موارد های دیگری از این چنین دلایل وجود دارد که اجنه در منزل شما زندگی کند.

نشانه های وجود جن در اطراف و محل زندگی شخص چنین است:

۱- خواب های وحشتناک و تکرار خواب ها ، دیدن روح و اجنه در خواب یا تکان نخوردن دست و پا و بدن بدون اراده خود بعد از بیداری در نیمه های شب یا لحظه بیداری یا در حین خواب.
۲- نگاه کردن و خیره شدن ناخودآگاه در زمان طولانی به جایی از اطاق از طرف خودتان یا اطرافیانتان بدون اینکه پلک بزنید یا به چیزی فکر کنید.

۳- جا به جایی یا گم شدن اشیا و کم شدن نمک یا غذا در جای خود.

۴- دعواهایی بین خانواده در حد جنون و درگیری شدید بدون هیچ مقدمه


۵- دیدن گربه سیاه که رنگ خالص سیاه دارند در اطراف و خیره شدنش به محل خاص.

۶- سر و صدای حیواناتی مثل سگ خانگی به سمت دیوار یا در خانه بدون اینکه چیزی را ببینند یا صدایی شنیده باشند.

۷- شنیدن صدای پا از سقف یا باز شدن ناگهانی در یا پنجره.
۸- گریه های شدید و ترس شدید ناگهانی نوزاد یا کودک در موقع خواب یا شب.

۹- ضربه زدن صدای در زدن یا به پنجره کوبیدن بدون اینکه شخصی در پشت آن باشد.

۱۰- گم شدن پی در پی وسائل خانه و پیدا شدن در جایی که انتظارش را ندارید.

۱۱- قرمز شدن چشم و تغییر حالت صورت به طوری که نگاه انسان در آن حالت در دیگران ایجاد ترس کند ( البته این علامت فقط در بعضی افراد مشاهده میشود ).

۱۲- ظاهر شدن کبودی های شدید یا چنگ گرفتگی روی بدن بدون هیچ دلیلی . این علامت در صورتی یک نشانه از حضور موجودات غیر ارگانیک محسوب می شود که شخص کاملا سالم بوده و دچار هیچ بیماری نباشد.

۱۳- وحشت زدگی و اضطراب یا افسردگی طولانی.

۱۴- توهمات خواب.

اون دوستانی که این علائم را در منزل میبینند حتما این عمل را یک بار انجام دهند تا اجنه به لطف خدا از منزل شما خارج شود.

علاوه بر انجام این نسخه , حتما موارد زیر را هم در منزل انجام دهید

- اول اینکه باید ترک نماز نکنید.

- موقع اذان صدای آن را از رادیو یا تلویزیون زیاد کنید.

- روزی ۵۰ آیه از قران را بخوانید در آب و در آخر آب را همه اعضای خانواده بخورند و کمی در کنجهای منزل بپاشید.

- هر شب کمی اسپند و پوست سیر در منزل دود کنید.

و امام نسخه خارج شدن اجنه از منزل با خاک منزل:

           - در روز چهارشنبه یک مشت خاک از باغچه منزل یا گلدون منزل برادرید و وضو بگیرید و ابتدا دو رکعت نماز برای حضرت ابوالفضل بخوانید و خودتان را متوسل به این آقا کنید (زیرا اجنه و موجودات غیر ارگانیک ترس زیادی از حضرت اباالفضل العباس علیه السلام دارند) و ۱۴ صلوات بفرستید سپس خاک را جلوی خود بیاورید و شروع به خواندن سوره نمل کنید.طوری که وقتی سوره نمل را میخوانید باید صدایتان تمام اتاق شنیده شود. و هر ایه ای که میخوانید به خاک فوت کنید.

- تحت هیچ شرایطی خواندن سوره را قطع نکنید. و اگر سر و صدایی ناگهانی در و دیوار و سقف منزل شنیدید باید به کار خود ادامه دهید.

- وقتی سوره نمل را تمام کردید خاک را به چهار قسمت مساوی تقسیم کنید. و هر قسمت خاک را در یکی از کنج های اصلی منزل خود قرار دهید. و این خاک دقیقا باید تا ده روز در منزل شما در قسمت کنج ها بماند

- روز یازدهم خاک ها را جمع کنید و در آب روان قرار دهید.

- در این ده روز در یکی از روزهای دو شنبه به اندازه یک بند انگشت سنگ نمک تهیه کنید.

- و ابتدا دو رکعت نماز برای حضرت فاطمه زهرا (ص) بخوانید و بعد روی سنگ نمک ۳۳ بار ایه ۳۳ سوره رحمن و ۷ بار ایه الکرسی و ۳ بار چهار قل بخوانید و بعد سنگ نمک را در بیرون درب منزل در بالای  درب قرار دهید.یا اگر در بالای درب نمی توانید ,در جاکفشی قرار دهید. و حتما تا سه روز صبر کنید تا بماند.

روز چهارم بروید جای سنگ نمک را ببینید .اگر سنگ نمک نبود یعنی اجنه ای که در منزل شما بوده مسلمان بوده و  به حرمت فاطمه زهرا (ص) نمک را میگیرید و از منزل شما خارج میشود. و اگر هم سنگ نمک در جای خود قرار داشت یعنی اجنه ای که در منزل شماست کافر بوده و شما باید همان روز سنگ نمک را در آب روان قرار دهید تا اجنه مجبور شود از منزل شما خارج شود.

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ اَِبَِوَِ دَِاَِوَِوَِدَِ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ 
  راه ارتباط مستقیم و سریع و راحت  از طریق تلگرام ⇦  AbuDawod2  

  کانال تلگرام⇦ 
Abu_Dawod

 شماره همراه استاد ابوداوود 09339917756

کانال دعا نویسی باطل السحر و. ابو داوود

هیچ تعریفی نمی کنم همین که وارد کانال دعا نویسی ابو داوود بشید و دعاها و طلسمات و توضیحات بسیار مفید استاد رو ببینید و عکس از مکالمه کسانی که از کارهای استاد جواب گرفتن رو ببینید متوجه میشید که با چه اعجوبه ای در ارتباط هستید. جهت ارتباط مستقیم با استاد به آیدی تلگرام
 @AbuDawod2
مراجعه بفرمایید
 و جهت وارد شدن به کانال دعانویسی و طلسم نویسی استاد ابوداوود به آدرس کانال زیر مراجعه کنید 


سایت دیگر ابو داوود الحنین http://abudawod.mihanblog.com/
    

اگه سوالی داشتید در قسمت نظرات سوالاتتان رو مطرح کنید در اولین فرصت جوابتان رو خواهیم داد اما اگه خواستید ارتباط مستقیم داشته باشید از طریق شماره فوق فقط از طرف تلگرام ارتباط برقرار کنید.

دعای جلب محبت نوشتنی برای طبع آتشی / ناری /

دعای نوشتنی و خوردنی جهت فراموشی و جدایی دو حرام

دعای نوشتنی بازگشت و احضار ، معشوق ، خواستگار ، گمشده

منزل ,شدن ,خاک ,اجنه ,نمک ,های ,در منزل ,سنگ نمک ,منزل شما ,    ,قرار دهید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

حسین تمیمی مطالب اینترنتی آشپزي و غذاهاي خوشمزه اموزش کاملا رایگان و کامل زبان کره ای _ korean learn تعمیرات پکیج دیواری و اسپلیت در شیراز فرش ماشینی جدید در کاشان پارس بنر وبگاه شخصی سیده منیره خاکساری The یاران حرم